(0382) 71-97-20
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Засідання Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області 07.11.2019 р.

Опубліковано 08 листопада 2019 року, 11:03

               07 листопада 2019 року у м. Хмельницькому відбулось розширене засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області під головуванням начальника Мельничука Олександра Івановича.

У роботі Колегії взяли участь члени колегії, начальники управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області, керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління Казначейства.

               На розгляд Колегії, відповідно до порядку денного, було винесено такі питання:

               -   про виконання п.п. 2.1., 2.2. п. 2, та п. 3 наказу Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області від 21 червня 2019 №87 ”Про реалізацію рішення Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області від 06 червня 2019 року”.

                -  проведення інвентаризації рахунків, активів і зобов’язань та результатів виконання бюджетів. Проблемні питання, які виникають при опрацюванні карток із зразками підписів.

               -   щодо результатів роботи управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області за 9 місяців 2019 року.

              У відповідності до порядку денного з доповідями виступили заступник начальника Головного управління Казначейства Майхер Галина Ростиславівна,  начальник управління – головний бухгалтер управління бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів Шиндировський Олександр Миколайович, начальник відділу – головний бухгалтер відділу фінансової роботи Мостова Ольга Іванівна, начальники управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області.

            При обговоренні підсумків роботи органів Державної казначейської служби області членами Колегії було наголошено на активізації проведення інвентаризації рахунків, активів і зобов’язань, результатів виконання бюджетів, виконанні кошторису в період завершення бюджетного року, поліпшення стану пожежної безпеки в управліннях Казначейства, забезпечення ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, та недопущення бюджетних правопорушень у діяльності органів Державної казначейської служби України в області.

              За результатами засідання Колегії прийнято відповідні рішення та окреслено основні напрями діяльності Головного управління Казначейства та управлінь Казначейства у районах і містах.