(0382) 71-97-20
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Засідання Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області 15.08.2019 р.

Опубліковано 16 серпня 2019 року, 16:14                 15 серпня 2019 року у м. Хмельницькому відбулось розширене засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області під головуванням начальника Мельничука Олександра Івановича.

 У роботі Колегії взяли участь члени колегії, начальники управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області, керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління Казначейства.

                  На розгляд Колегії, відповідно до порядку денного, було винесено такі питання:

- Основні показники виконання бюджетів за І півріччя 2019 року. Стан розрахунків на 01 липня 2019 року.

 

- Про здійснення попереднього та поточного контролю за дотриманням розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, іншими клієнтами вимог законодавства в частині наявності, відповідності та правильності оформлення підтвердних документів.

 

- Виконання судових рішень за бюджетною програмою КПКВ 3504040.

 

- Вирішення проблемних питань розподілу фонду оплати  праці у 2019 році.

- Щодо результатів роботи управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області за І півріччя 2019 року.

               У відповідності до порядку денного з доповідями виступили начальник управління консолідованої звітності Петрусь Тетяна Мар’янівна, начальник управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Гнатюк Валентина Володимирівна, начальник юридичного відділу Орлов Олександр Михайлович, начальник відділу – головний бухгалтер відділу фінансової роботи Мостова Ольга Іванівна, начальники управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області.

            При обговоренні підсумків роботи органів Державної казначейської служби області членами Колегії було наголошено на активізації опрацювання судових рішень, що надійшли та прийняті до виконання Головним управлінням Казначейства за бюджетною програмою КПКВ 3504040 ”Заходи щодо виконання рішень суду, що гарантовані державою”, на усуненні виявлених недоліків у роботі управлінь Казначейства та недопущенню подібних порушень у майбутньому, забезпечення ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, та недопущення бюджетних правопорушень у діяльності органів Державної казначейської служби України в області.

                 За результатами засідання Колегії прийнято відповідні рішення та окреслено основні напрями діяльності Головного управління Казначейства та управлінь Казначейства у районах і містах.