(0382) 71-97-20
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Засідання Колегії Головного управління Казначейства

Опубліковано 06 червня 2019 року, 17:08


           06 червня 2019 року у м.Хмельницькому відбулось розширене засідання колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області під головуванням начальника Мельничука Олександра Івановича.

           У роботі Колегії взяли участь члени колегії, начальники управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області, керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління Казначейства.

           На розгляд Колегії, відповідно до порядку денного, було винесено такі питання:

застосування системи дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу “Клієнт Казначейства-Казначейство” відповідно до вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.11.2017р. №816-р “Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів”;

           - забезпечення організаційних, технічних та інших заходів попередження пожеж, забезпечення безпеки людей, зниження можливого матеріального збитку у Головному управлінні Казначейства та Управліннях Казначейства;

           - проблемні питання нарахування та виплати заробітної плати в управліннях Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області;

           - щодо результатів роботи управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Хмельницької області за І квартал 2019 року.

           У відповідності до порядку денного з доповідями виступили      заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області у Хмельницькій області Майхер Галина Ростиславівна, начальник відділу адміністративно – господарської роботи Побережний Василь Петрович, начальник відділу – головний бухгалтер відділу фінансової роботи Мостова Ольга Іванівна. В обговоренні порушених питань взяли також участь начальники управлінь Казначейства, керівники самостійних структурних підрозділів Головного управління Казначейства.

          При обговоренні підсумків роботи органів Державної казначейської служби області членами Колегії було наголошено щодо стану пожежної безпеки та охорони в Управліннях Казначейства, на усуненні виявлених недоліків у роботі управлінь Казначейства та недопущенню подібних порушень у майбутньому, забезпечення ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, та недопущення бюджетних правопорушень у діяльності органів Державної казначейської служби України в області.

          Крім того, було зобов’язано начальників управлінь Казначейства у найкоротші терміни здійснити заходи щодо підключення клієнтів до системи  дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу “Клієнт Казначейства-Казначейство” відповідно до вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. № 816-р “Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів”.

           За результатами засідання Колегії прийнято відповідні рішення та окреслено основні напрями діяльності Головного управління Казначейства та управлінь Казначейства у районах і містах.